Jak finansuje się EWTN Polska?

EWTN nie ma w swoim czasie antenowym reklam i nie korzysta z jakichkolwiek rządowych dotacji. Utrzymuje się wyłącznie z darowizn. Z Bożą pomocą działa tak na całym świecie od prawie czterech dekad.

Matka Angelica powiedziała kiedyś, że „budżet jest wymysłem diabła, a my żyjemy z wiary”. Ponadto, zachęcała, aby nie ograniczać hojności Pana Boga poprzez ludzkie kalkulacje i wyliczenia.

EWTN Polska będzie zupełnie zdana na łaskę szczodrobliwości swoich widzów. Wierzymy, że to się uda i każdy za swoją pracę otrzyma zapłatę. Najtrudniej będzie na początku, ale tym bardziej ufamy Bożej Opatrzności, że podobnie jak w USA i innych krajach, także w Polsce, zakiełkuje to dzieło i będzie miało odpowiednie warunki do rozwoju.

Warto rozpropagować naszą zasadę dla EWTN Polska, czyli 3xP, a tzn. 1. POMÓDL SIĘ 2. POLEĆ NAS 3. POMÓŻ NAM.

Każda złotówka jako dar serca ludzi dobrej woli, będzie dla nas jak prezent od samego Pana Boga. Do końca naszego życia nie będziemy w stanie się odwdzięczyć. Ale już teraz obiecujemy modlitwę i codzienną Mszę świętą w Niepokalanowie u św. Maksymiliana Marii Kolbego za wszystkich naszych darczyńców.

 

GDZIE NAS ZNALEŹĆ:

Emisja w Internecie

YouTube
Facebook
Twitter

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.