Kolegium redakcyjne z szefem EWTN [ZDJĘCIA]

Dziś w siedzibie naszej Stacji we Wrocławiu odbyło się kolegium redakcyjne z Michaelem Warsaw, prezesem Zarządu i dyrektorem wykonawczym EWTN, a także z gośćmi z Chorwacji z Telewizji Laudate i Izraela z Christian Media Center.

Michael opowiadał nam o początkach EWTN w USA, swojej osobistej przyjaźni z Matką Angeliką oraz o tym, że zwłaszcza na początku nie będzie nam łatwo. Prosił nas oraz naszych Widzów o modlitwę za nowe dzieło za wstawiennictwem Matki Angeliki.

Nasz Szef z USA otrzymał od nas prezent, filmy dokumentalne o Kościele w Polsce, które wyprodukowaliśmy we Wrocławiu. Na koniec spotkania na wszystkich czekał słodki poczęstunek.

Wcześniej dyrektorzy naszej Stacji podpisali porozumienie z Christian Media Center z Jerozolimy. Dzięki temu na antenie EWTN Polska pojawią się materiały z Ziemi Świętej.

Widzowie będą mogli oglądać informacje, reportaże realizowane bezpośrednio w Jerozolimie, Betlejem czy innych miejscach związanych z życiem i nauczaniem Jezusa Chrystusa. Na naszej antenie będzie także dostępna transmisja Mszy Świętej bezpośrednio z Jerozolimy. Szczegóły już wkrótce.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.