Prześlij nam intencję, pomodlimy się za Ciebie [FORMULARZ]

Setki intencji, próśb, podziękowań przesłali nam w ciągu ostatnich dni nasi Widzowie. To wyraz ogromnego zaufania, ale i wskazówka, w którym kierunku powinniśmy rozwijać nasz program.

TUTAJ MOŻESZ ZŁOŻYĆ SWOJĄ INTENCJĘ

Nasza Stacja powstała, aby głosić dobroć Boga, uwielbiać Go, promować Boże dzieła i prowadzić ludzi do Niego

– mówi ks. Piotr Wiśniowski, dyrektor generalny EWTN Polska

– Dlatego ogromnie cieszymy się, że nasi Widzowie od początku entuzjastycznie reagują na nasze główne propozycje programowe, czyli Eucharystię i adorację Najświętszego Sakramentu, które transmitujemy z Niepokalanowa.

Odpowiadając na Państwa głosy  uruchomiliśmy na naszej stronie internetowej www.ewtn.pl specjalną zakładkę, poprzez którą można złożyć swoją intencję.

TUTAJ MOŻESZ ZŁOŻYĆ SWOJĄ INTENCJĘ

Intencje można także wpisywać w komentarzach pod naszymi materiałami w mediach społecznościowych na Facebooku, Twitterze i YouTube.

Już wkrótce każdego dnia nasz Zespół będzie się modlił „na żywo” we wrocławskim studiu w tych intencjach modlitwą Anioł Pański. W niedługim czasie uruchomimy także specjalny pasek informacyjny, w którym podczas transmisji adoracji będziemy emitować intencje naszych Widzów.

– mówi ks. Wiśniowski i dodaje

Chcemy w ten sposób odpowiedzieć na życzenie św. Maksymiliana Kolbe, który wyobrażał sobie, że jeżeli ktoś będzie miał problem, to szybko pobiegnie do Niepokalanej przed Najświętszy Sakrament, a Ona zaniesie jego sprawę do swego Syna.

EWTN Polska rozpoczęła nadawanie 19. października br. Głównym filarem Stacji są modlitwa i adoracja. Każdego dnia transmitujemy na żywo Mszę św. o godz. 7.00 z Kaplicy Św. Maksymiliana oraz adorację 24/7 z kaplicy wieczystej adoracji Gwiazdy Niepokalanej z Niepokalanowa.

TUTAJ MOŻESZ ZŁOŻYĆ SWOJĄ INTENCJĘ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.