Intencje naszych Widzów [PODSUMOWANIE]

Św. Maksymilian jednym z ważnych działów „Rycerza Niepokalanej” uczynił intencje nadsyłane od swoich Czytelników. Rozumiał ich duchowy wymiar, każdego miesiąca „rozliczał się” z nich w „Rycerzu”, a część drukował.

EWTN Polska chce podążać śladem Szaleńca Niepokalanej.

Do 5 listopada (włącznie) otrzymaliśmy od naszych Widzów 829 intencji poprzez formularz na stronie internetowej oraz media społecznościowe Facebook i YouTube. Bardzo za nie dziękujemy. Wszystkie Państwa intencje zaniesiemy Panu Bogu.

W jaki sposób?

W każdy poniedziałek napływające do nas przez ostatnie siedem dni intencje będą zbierane. Każdego tygodnia we Wrocławiu na Ostrowie Tumskim w powierzonych przez naszych Widzów prośbach i podziękowaniach odprawiona zostanie Msza św.

Również podczas Modlitwy Wiernych w trakcie codziennej Mszy św. w kaplicy św. Maksymiliana o godzinie 7.00 stałym wezwaniem będzie modlitwa we wszystkich intencjach Widzów naszej Telewizji.

Ponadto we wszystkich tych intencjach modlić się będą wrocławskie Karmelitanki.

TUTAJ MOŻESZ ZŁOŻYĆ SWOJĄ INTENCJĘ

Także my, Zespół EWTN, chcemy włączyć się w tą modlitewną sztafetę. Podczas codziennej modlitwy Anioł Pański będziemy polecać Państwa sprawy Panu Bogu. W najbliższych dniach w godzinach wieczornych i nocnych wszystkie przesłane przez naszych Widzów prośby i podziękowania będziemy emitować na specjalnym telewizyjnych pasku w godzinach 20.45-6.50 w trakcie transmisji adoracji z kaplicy Gwiazdy Niepokalanej z Niepokalanowa.

Jak złożyć intencję? Wystarczy kliknąć poniższy link.

Prześlij nam intencję, pomodlimy się za Ciebie [FORMULARZ]

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.