Intencje naszych Widzów [6-12 listopada]

W okresie między 6-12 listopada otrzymaliśmy od naszych Widzów 87 intencji. Bardzo za nie dziękujemy. Wszystkie Państwa intencje zaniesiemy Panu Bogu.

TUTAJ MOŻESZ ZŁOŻYĆ SWOJĄ INTENCJĘ [KLIKNIJ]

Intencje można także wpisywać w komentarze w naszych mediach społecznościowych Facebook i YouTube

SPRAWDŹ NADESŁANE INTENCJE:

Intencje nadesłane do 5 listopada

Intencje nadesłane między 6-12 listopada:

 

6.11.2018 7:08:08 Proszę o pracę – od stycznia, na pół etatu.
6.11.2018 10:43:28 Proszę Boże zapal swoje światło w moich mrokach.
6.11.2018 11:09:55 Proszę o poprawę zdrowia dla Oliverka.
6.11.2018 11:10:18 Dziękuję Ci Maryjo, że mój syn Mateusz wraca do domu, proszę o potrzebne łaski dla niego. Proszę zanieś wszystkie problemy jego i mojego brata Adama przed oblicze swojego syna Jezusa i uproś łaskę uzdrowienia dla nich. Kocham Cię Maryjo!!!
6.11.2018 12:23:18 O moje uzdrowienie z raka, o uzdrowienie syna z astmy i depresji, o uzdrowienie męża z choroby kręgosłupa oraz uzdrowienie mamy.
6.11.2018 14:26:42 W intencji nawrócenie syna, o przymnożenie prawdziwej szczerej wiary, o dary Ducha Św., uwolnienie od gier komputerowych, papierosów, alkoholu, wulgaryzmów; o zdrowie, pokój, miłość, uwolnienie od złego i wszelkiego zła w całej rodzinie.
6.11.2018 14:35:24 W intencji pokoju na świecie, cierpiących głód, prześladowanych chrześcijan, nawrócenia wszystkich grzeszników, szczególnie wśród najbliższych, rodziny, znajomych z obu stron, w intencji osób i ich intencji, które prosiły mnie o modlitwę, za wszystkie osoby stare, samotne, cierpiące, za kapłanów, biskupów, papieża Franciszka, za prezydenta i rządzących Polską oraz za wrogów Polski, proszę za Polaków, za  Rosję, za Żydów i USA.
6.11.2018 14:38:09 Za dusze zmarłych z rodziny, krewnych, całego pokrewieństwa, znajomych z obu stron, za dusze w czyśćcu cierpiące, za dusze konające, za dusze zapomniane i, za które nikt się nie modli.
6.11.2018 15:06:41 O dobrego męża i dar macierzyństwa dla Małgosi, o otwarcie serca Karola na miłość, związek i małżeństwo. O prowadzenie Ducha Św, wypełnienie się woli Bożej w życiu i relacji Małgosi i Karola.
6.11.2018 15:44:00 O nawrócenie wnuka.
6.11.2018 15:57:11 Bardzo proszę o modlitwę o uwolnienie, oczyszczenie i uzdrowienie z depresji, nerwicy lękowe i myśli samobójczych oraz uwolnienie ze wszystkich nałogów i pozytywne rozwiązanie spraw materialnych i finansowych i znalezienie swojego powołania. Prosi Adam z Gdyni.
6.11.2018 19:05:56 Proszę o łaskę czystości. Dobrej spowiedzi po bardzo długim czasie, o zdrowie i siły.
7.11.2018 0:34:39 Proszę o uzdrowienie duchowe i fizyczne Kamila, Dominika, Grzegorza, o żywą wiarę dla nich. O owoce pielgrzymki do Włoch. Czyste serce dla Emilki, aby bała się obrażać Boga swoim grzechem. O łaskę świętej spowiedzi.
7.11.2018 7:39:04 Panie Boże dziękuję za wszystko to co mam. Proszę Cię o zdrowie dla mojej córeczki i o zdrowy jej rozwój i zdrowie dla całej mojej rodziny i moje.
7.11.2018 10:13:23 O wyproszenie łaski nawrócenia dla mojej żony i ponownego zjednoczenia całej naszej rodziny.
7.11.2018 12:14:10 O nawrócenie i powrót do Kościoła Oli, Dominika, Jerzego i jego rodziny.
7.11.2018 14:15:12 Proszę Maryję, aby wyprosiła u Jezusa nawrócenie, szczerą spowiedź dla Tomasza, Agnieszki, Tymka, Zojki, Natalki, Leona, Marka, Witolda, Łukasza, Agnieszki, Romana i Aleksandra, Jezu Ty się nimi zajmij.
7.11.2018 18:28:14 O pracę dla Marcina.
7.11.2018 21:26:47 Proszę w intencji Klaudii o potrzebne łaski, opiekę Maryi. W intencji Grzegorza o potrzebne łaski oraz dobrą żonę zgodną z wolą Bożą.
7.11.2018 21:39:50 Proszę o wytrwanie w dobrym i opiekę Matki Bożej dla mnie i wszystkich, którzy prosili o modlitwę, o łaskę nawrócenia dla Radosława i Karoliny oraz mojej rodziny, bliskich i nieprzyjaciół.
7.11.2018 22:05:46 Proszę o uzdrowienie dla Asi.
7.11.2018 23:02:01 Proszę o modlitwę za moje dzieci, o potrzebne im na każdy dzień łaski i błogosławieństwa.
8.11.2018 0:26:20 Proszę o łaskę rozwiązania bardzo trudnej sytuacji, która po ludzku jest nie do rozwiązania.
8.11.2018 0:40:25 Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z nerwicy lękowej.
8.11.2018 4:38:50 O ochronę dla mnie, moich dzieci Piotra, Gabrysi, Marcysi, przed atakami i zemstą złych duchów oraz o uwolnienie i uzdrowienie psychiczne fizyczne i duchowe dla mnie, moich dzieci i męża. O złamanie przekleństwa i ochronę przed niebezpieczeństwem grożącym mojej rodzinie. Proszę Cię Matko Niepokalana weź tą moja prośbę w swoje dłonie i chroń przemieniaj uwalniaj. Maria
8.11.2018 8:02:28 Za Marcina o nawrócenie, żywa wiarę i życie w prawdzie.
8.11.2018 8:03:05 Za Jana i Kasię o dar potomstwa i błogosławieństwo.
8.11.2018 8:07:38 O rozwiązanie problemów finansowych dla Łukasza i pracę dla niego.
8.11.2018 8:09:28 Za wszystkie zgromadzenia zakonne kapłańskie i misyjne.
O nowe i święte powołania.
8.11.2018 8:12:25 Za moich rodziców rodzeństwo i ich rodziny, moje dzieci i wnuki, łaskę zdrowia dla mnie, uwolnienie z nałogu dla Grzegorza i nawrócenie w rodzinie.
8.11.2018 8:13:40 We wszystkich intencjach modlitewnych, których się podjęłam.
8.11.2018 8:16:56 Za wszystkich wiernych zmarłych, moich bliskich, przyjaciół i znajomych, kapłanów, ks. Jerzego, ks. Krzysztofa, ks. Wojciecha, ks. Stanisława, ks. Zygmunta, ks. Bogdana oraz zmarłych braci z Niepokalanowa.
8.11.2018 9:02:45 Panie Jezu proszę Ciebie o łaskę nawrócenia i łaskę zmiany mojego życia. Proszę Ciebie o łaskę dobrej spowiedzi i zmianę mojego życia. Proszę Ciebie o cud uzdrowienia z chorób, które nękają moje życie i pokój w moim wnętrzu. Przyjdź do mnie Panie Jezu z błogosławieństwem Twym. Chwała Ci Panie. Mieczysław z Zabrza
8.11.2018 11:27:53 O pokój na świecie i zdrowie dla mnie i dla mojej rodziny.
8.11.2018 11:28:12 O zdrowie dla mnie i mojego ojca.
8.11.2018 11:28:37 O zdrowie dla moich dzieci, żony i mnie.
8.11.2018 12:17:50 Proszę o znalezienie pracy dla syna.
8.11.2018 18:25:00 O przemianę życia.
8.11.2018 18:27:23 O opiekę nad moją mamą: o zdrowie dla Niej, wiele lat dalszego życia, pogodę ducha i szczęście w jej nowym domu.
8.11.2018 19:06:24 Za moją córkę Kamilę o cud jej uzdrowienia.
8.11.2018 19:19:17 Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów, które wydają się mnie przygniatać.
8.11.2018 19:29:35 Proszę o uzdrowienie.
8.11.2018 20:25:38 O nawrócenie Michaliny.
8.11.2018 22:15:55 Proszę o rozwiązanie sytuacji, w której obecnie się znajduje.
8.11.2018 22:17:10 Za śp. Teresę o wieczne zbawienie
8.11.2018 22:18:40 Panie Ty wszystko wiesz co mnie trapi
8.11.2018 22:20:10 Maryjo naucz mnie kochać, zamień serce z kamienia mojego męża na serce wrażliwe, proszę o zdrowie dla Karolka i wiarę dla Karoliny.
11.8.2018 22:26:40 Proszę o nawrócenie Mateusza.
11.8.2018 22:40:01 Uzdrowienie i uwolnienie Nicole, Fabio i Veronicę
11.8.2018 23:13:04 Za animatorów programu „Młodzi na Progu” z parafii Porąbka Uszewska i za młodzież, która formuje się w jego ramach oraz o trwałe owoce minionych Rekolekcji Spotkania. Prosi i dziękuję Ks. Michał.
9.11.2018 0:10:28 Matko kochana proszę Cię o opiekę nad moją rodziną, parafią, kapłanami ,młodzieżą, dziećmi, cierpiącymi.
9.11.2018 4:11:08 O zdrowie dla całej rodziny
9.11.2018 7:12:58 W intencji o szczęśliwą operację dla Wiesława.
9.11.2018 8:02:47 Dziękuje Ci Ojcze, za moja rodzinę, firmę, która prowadzę, wszystkich pracowników, dostawców i klientów. Proszę o łaskę nawrócenia i zdrowia dla mnie, mojego męża, córki z rodziną, syna z rodziną, mamusi, tatusia, brata z rodziną i rodziny drugiego brata.
9.11.2018 8:03:48 O łaskę życia i urodzenie zdrowych dzieci, o łaskę żywej wiary uzdrowienie i uwolnienie z nałogów oraz rozwiązanie spraw finansowych
9.11.2018 8:11:27 Panie, proszę Cię o wieczny pokój dla Andrzeja, Czesława, Tadeusza, Henryka, Edzia, Anny, Teofila, Heleny, Heleny, Jana, Marty, Antoniego, Jadzi.
9.11.2018 8:14:53 Proszę o uzdrowienie i zniknięcie guza u mojego brata Adama, o uzdrowienie rany żylakowej mojej Mamusi i Tatusia z choroby Parkinsona. O nawrócenie mojej rodziny.
9.11.2018 8:16:50 O nawrócenie mojego zięcia, uleczenie z alkoholizmu i egoizmu.
9.11.2018 10:10:27 O uzdrowienie Dawida
9.11.2018 10:37:04 Proszę o zdrowie i znalezienie odpowiedniej pracy dla mojego taty.
9.11.2018 12:02:02 O męstwo w pracy dla Danusi.
9.11.2018 16:08:21 Za dusze w czyśćcu cierpiące
9.11.2018 16:25:42 W intencji Bogu wiadomej.
9.11.2018 16:27:52 O łaskę wiary dla Williamsa i jego córek i opiekę Maryi nad nimi. By szczęśliwie wrócił do rodziny.
9.11.2018 16:44:38 Proszę o modlitwę za mnie o uleczenie ciała i duszy, o wszelką ochronę od złego o przemianę serca, by potrafiło przebaczyć oraz w intencji mojej rodziny o zdrowie, zgodę i wszystkie potrzebne łaski.
O wieczny odpoczynek dla Małgorzaty.
9.11.2018 19:46:33 Proszę, aby Matka Boska i Jezus Chrystus mieli w opiece moją córeczkę Annę Marię.
9.11.2018 19:46:58 Proszę, aby mój syn się nawrócił, aby zawarł ślub kościelny i ochrzcił swojego syna.
9.11.2018 21:31:18 O pokój na świecie i zdrowie dla ludzi.
9.11.2018 21:31:33 Za rządzących.
9.11.2018 22:32:35 W intencji dobrego rozeznania dla lekarzy czy operować mojego syna Krzysia. O zdrowie dla mnie, Boże błogosławieństwo i opiekę NMP.
10.11.2018 0:12:01 Prośba o Miłosierdzie Boże dla Małgorzaty i Dariusza w 21 rocznicę ślubu. Oby Bóg i Maryja mieli ich w dalszej opiece.
10.11.2018 0:34:38 Matko Niepokalana, wyproś u Swego Syna, którego masz zawsze w Swym Sercu, łaskę uzdrowienia mojej ukochanej Mamy Krystyny. Uzdrowienie chorych, módl się za nami.
10.11.2018 0:46:13 O powodzenie w finansach.
10.11.2018 1:34:51 O Łaskę odczytywania woli Bożej i jej pełnienie dla Elżbiety, Leszka i naszych dzieci. O boże błogosławieństwo dla naszych mam: Heleny i Henryki; dla Aleksandry, Michała i Adasia. O pokój dla Polski i świata.
10.11.2018 13:19:17 O uzdrowienie dla Jana.
10.11.2018 19:44:35 Maryjo błagam Cię uproś u Serca Jezusowego łaskę uzdrowienia i ulgę w cierpieniu, Gienia.
10.11.2018 0:13:14 O uzdrowienia ze stwardnienia rozsianego i szczęśliwe donoszenie ciąży.
11.11.2018 0:59:09 O zdrowie duszy i ciała dla Łukasza i Pawła z rodziną.
11.11.2018 1:00:25 O zdrowie duszy i ciała dla mnie i mojego męża Stanisława.
11.11.2018 9:32:41 O wiarę, uwolnienie z nałogów w rodzinie Marty i Dominika.
11.11.2018 23:45:30 Panie Jezu Chryste przez Niepokalane Serce Maryi proszę o uwolnienie Juleczki z lęków, o pokój serca i Twoją opiekę nad całą jej rodziną.
12.11.2018 9:58:14 Słodkie Serce Jezusa błagam o łaskę wiary i Światło Ducha Świętego na czas mojego odejścia z tego świata. W cierpieniu podupadam w Nadziei.
12.11.2018 11:21:04 Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy, Zbyszek.
12.11.2018 19:11:11 Za pokój na świecie.
12.11.2018 20:06:26 O łaskę powrotu do zdrowia dla Agnieszki, o siłę do walki z chorobą i dobre wyniki badań. Mateńko wstawiaj się za nami.
12.11.2018 21:12:53 Maryjo proszę Cię o silną wiarę dla całej mojej rodziny, prosi Waldemar
12.11.2018 21:25:52 Proszę o modlitwę za mnie, abym przestała się okaleczać i odeszły ode mnie myśli samobójcze.

Prześlij nam intencję, pomodlimy się za Ciebie [FORMULARZ]

W jaki sposób Państwa intencje zanosimy Panu Bogu?

W każdy poniedziałek napływające do nas przez ostatnie siedem dni intencje są zbierane. Każdego tygodnia we Wrocławiu na Ostrowie Tumskim w powierzonych przez naszych Widzów prośbach i podziękowaniach odprawiana jest Msza św. Ponadto we wszystkich tych intencjach modlą się wrocławskie Karmelitanki.

Również podczas modlitwy wiernych w trakcie codziennej Mszy św. w kaplicy św. Maksymiliana o godzinie 7.00 stałym wezwaniem jest modlitwa we wszystkich intencjach Widzów naszej Telewizji.

Także my, Zespół EWTN, chcemy włączyć się w tą modlitewną sztafetę. Podczas codziennej modlitwy Anioł Pański polecamy Państwa sprawy Panu Bogu. W najbliższych dniach w godzinach wieczornych i nocnych wszystkie przesłane przez naszych Widzów prośby i podziękowania będziemy emitować na specjalnym telewizyjnych pasku w godzinach 20.45-6.50 w trakcie transmisji adoracji z kaplicy Gwiazdy Niepokalanej z Niepokalanowa.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.