Nie przegap! Godzina łaski w sobotę od godz. 12.00

Już w sobotę 8 grudnia, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, między godziną 12.00 a 13.00, dany jest nam czas, który w Kościele nazywany jest „godziną łaski”, a który jest wyjątkowym prezent dla ludzkości od Niepokalanej. W tej  jedynej w ciągu roku godzinie Niebo otwiera się szeroko dla każdego, nawet najbardziej zatwardziałego człowieka.

Chcemy zaprosić każdego Widza EWTN Polska do wspólnej modlitwy do Boga przez wstawiennictwo Matki Najświętszej.

Godzina Łaski, prośby i obietnice Matki Bożej

1. Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.
2. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.
3. Będą masowe nawrócenia.
4. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.
5. Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.
6. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.
7. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.
8. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu.

Jak odprawić Godzinę Łaski?

Warto 8 grudnia o godz. 12.00 udać się do Kościoła i tam się modlić – zachęca Radio Niepokalanów – Można także prosić o łaski w domu, w pracy, tam gdzie akurat przebywamy. Ważne jednak, aby zbyt łatwo nie zwalniać się z możliwości pójścia do świątyni. Warto poświęcić całą godzinę na modlitwę, ale jeśli nie jest to możliwe, można modlić się krócej. Jednak im ofiarniej podarujemy czas Niepokalanej, tym szczodrzej Ona obsypie nas swoimi łaskami. Powierzajmy Niebu nie tylko intencje swoje i swojej rodziny, ale także pokój na świecie, Kościół powszechny, nawrócenie grzeszników. Maryja pragnie bowiem wyprosić nawrócenie dla wielu grzeszników: „będą masowe nawrócenia” – mówiła. Każda modlitwa jest dobra, zachęcamy jednak, by pamiętać zwłaszcza o Różańcu. Niepokalana w wielu objawieniach prosiła o tę właśnie modlitwę. Prośmy, ale także dziękujmy. Maryja, mówiąc o Godzinie Łaski, obiecuje nam morze łask. Nawet jeśli jeszcze ich nie widzimy, to mamy już za co dziękować.

Wszystkich, którzy nie mogą udać się do Kościoła, zachęcamy do włączenia Radia Niepokalanów. 8 grudnia 2017 r. o godz. 12.00 Stacja będzie transmitować Godzinę Łaski z Bazyliki w Niepokalanowie.

Źródło: Radio Niepokalanów

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.