Intencje naszych Widzów [30 grudnia – 6 stycznia]

W okresie między 31 grudnia – 6 stycznia otrzymaliśmy od naszych Widzów 177 intencje. Bardzo za nie dziękujemy. Wszystkie Państwa intencje zaniesiemy Panu Bogu.

TUTAJ MOŻESZ ZŁOŻYĆ SWOJĄ INTENCJĘ [KLIKNIJ]

Intencje można także wpisywać w komentarze w naszych mediach społecznościowych Facebook i YouTube.

SPRAWDŹ NADESŁANE INTENCJE:

Intencje nadesłane do 5 listopada
Intencje nadesłane do 13 listopada
Intencje nadesłane do 19 listopada
Intencje nadesłane do 25 listopada
Intencje nadesłane do 2 grudnia
Intencje nadesłane do 9 grudnia
Intencje nadesłane do 16 grudnia
Intencje nadesłane do 23 grudnia
Intencje nadesłane do 30 grudnia
Intencje nadesłane do 6 stycznia

Intencje nadesłane między 31 grudnia – 6 stycznia:

Proszę o modlitwę dziękczynną za wszystkie otrzymane łaski. Proszę o modlitwę błagalną o miłosierdzie Boże i Ducha Świętego we wszystkich intencjach, które noszę w swoim sercu. Sylwia.
Dziękuję za wszystko i wszystkich, za cały ubiegły rok, proszę w intencji Doroty W. i jej rodziny o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla nich, aby dobry Bóg z tej sytuacji wyprowadził dobro dla nich. Za moją rodzinę, moich dobroczyńców, moją Wspólnotę, wszystkie Wspólnoty modlitewne i formacyjne, moich znajomych, przyjaciół, szczególnie moich nieprzyjaciół i osoby mi nieprzychylne, wszystkie osoby konsekrowane, wszystkie dusze czyśćcowe, wszystkich biednych, samotnych, opuszczonych, cierpiących, zwiedzionych, zniewolonych.
Proszę o szczęśliwy Nowy Rok i zdrowie dla mnie i mojej rodziny.
O pomyślne rozwiązanie problemów.
Dziękujemy za cały miniony rok, za radość i trudne chwile, które z perspektywy czasu kształtują moje i mojego męża serce. Bądź uwielbiony Panie. Agata i Zbyszek.
Proszę o modlitwę w intencji mojej pracy, w intencji Bogu znanej!
O uzdrowienie ciała i duszy dzieci, ich przyjaciół, rodziny, za nauczycieli i dyrektorów szkół w UK, za cały system nauczania, by nie pchał ideologii gender – by Jezus i Matka Boża wzięli pod opiekę szkoły i politykę. By matki samotne w UK dostały obywatelstwo brytyjskie i UK paszporty – te które nie mogą zabrać dzieci do Polski. Za wszystkich ludzi, szczególnie mężczyzn w UK i na świecie aby Różaniec w kieszeni nosili i medalik z Matką Bożą. By dzieci były chrzczone i wróciły do Kościoła Katolickiego. By kościoły katolickie na nowo były otwierane i remontowane i by dzwony biły na Anioł Pański. By dzieci wzrastały mając w sercu Matkę Bożą i Pana Jezusa, oraz były prowadzone przez Ducha Świętego. By gender/aborcja/lgbt/ateizm i inne religie nie niszczyły społeczeństw na całym świecie. Za prześladowanych chrześcijan i prześladowanych innych wyznań. W podziękowaniu za wszystko. Ave Maryja
Proszę o pomoc w rozwiązaniu trudności, z którymi borykam się w moim życiu.
Proszę o modlitwę za mojego tatę Józefa, który czeka na termin operacji na raka, żeby operacja odbyła się jak najprędzej i była udana.
O zdrowie dla syna Adasia
O zdrowie duchowe i fizyczne w rodzinie, za zmarłych.
Dziękuję za miniony rok, proszę o siłę i wiarę, aby dobrze przeżyć 2019. Proszę o opiekę Matkę Najświętszą o prowadzenie i potrzebne łaski Ducha Świętego, o błogosławieństwo Ojca Niebieskiego i prowadzenie naszego Pana Jezusa Chrystusa dla całej rodziny, dla tych, których noszę w sercu oraz kapłanów ks. Krzysztofa i ks. Ryszarda.
Maryjo, dziękuję Ci za 2018 rok. Za moją rodzinę, ludzi stających na mojej drodze, wszystkie trudne chwile, które wiele mnie nauczyły i za te pełne radości. Spełniłaś tyle moich marzeń, pragnień. Tyle cudów się wydarzyło.Tyle sytuacji, których nie miałam w najśmielszych planach.
Przepraszam za wszystko co złe z mojej strony. I bardzo Cię proszę Mamo, o miłość. Miłość do ludzi, którzy mnie otaczają, miłość do Pana Boga i do swojego życia.
Bardzo chciałabym stworzyć dobrą, Bożą rodzinę. Jeśli to jest Twoja wola, spotkaj mnie z odpowiednim mężczyzną, który kocha Pana Boga i który pokocha mnie z całego serca. A ja jego. Miej opiekę nad moimi ukochanymi przyjaciółmi, którzy tak bardzo pragną mieć swoje rodziny.
Proszę o modlitwę w intencji Karoliny i Marcina o łaskę zdrowego potomstwa oraz o uzdrowienie duszy i ciała dla Adama.
Za męża, aby wyzdrowiał i pomagał w domu, za córkę dzisiaj zaręczoną, o błogosławieństwo dla niej, za syna o rozsądek i nawrócenie, dla bliźniaków o mądrość i lepsze wyniki w szkole, a dla mnie o cierpliwość i siłę w pokonywaniu kolejnych wyzwań.
Dziękuję Ci Mamo za zaproszenie do wypełnienia 5 pierwszych sobót. Za cuda, które dzieją się za Twoją przyczyną. Matko moja Maryjo kocham Cię!
O zdrowie, miłość i zgodę w rodzinie oraz o nawrócenie w niej.
Chcę prosić o niebo dla mojego brata Rafała, który odszedł do Pana 17.10, po ciężkiej walce z rakiem. Matko Najświętsza zaopiekuj się moim bratem Rafałem i babcią, która odeszła do Pana 23.11. Proszę o łaski dla moich rodziców oraz zdrowie. Mateczko kochana, chcę Ci podziękować, że wysłuchujesz moich próśb. Braknie mi dni i wieczności, aby dziękować za Twoje łaski. Twoja na zawsze Asia.
Proszę o Błogosławieństwo dla całej rodziny, o powrót do zdrowia nawrócenie brata i zdrowie dla mamy.
Dziękczynienie za 2018 r. o łaski i błogosławieństwo Boże w 2019 r.
O Boże błogosławieństwo dla rodziny.
Proszę o nawrócenie i pojednanie z Bogiem dla mamy i siostry.
Proszę o powrót Kasi do mnie.
Błogosławieństwo Boże oraz potrzebne łaski.
O Boże błogosławieństwo na 2019 rok w życiu i w pracy.
Proszę Matkę Bożą przez wstawiennictwo modlących się w mojej intencji o pomoc w sprawie wiadomej Panu Bogu.
O uzdrowienie mojego serca, przemianę myśli i pokorę dla mnie. Za moje małżeństwo, za moje dzieci, o jedność, miłość, wiarę, zdrowie i dary Ducha Świętego dla mojej rodziny i wszystkich rodzin w naszej parafii, przyjaciół, bliskich i znajomych. Za małżeństwo Aldony i Tomasza i ich dzieci, małżeństwo Marcina i Małgosi, za małżeństwo Kingi, za małżeństwo Marty i Marcina, Ani i Piotra oraz za wszystkie rodziny i małżeństwa w kryzysie. Za naszą parafię o nawrócenie parafian i otwarcie się na działanie Ducha Świętego. Za wszystkich zmarłych i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. O uzdrowienie Marcina z nałogu.
Za wstawiennictwem św. Maksymiliana proszę o łaskę zdrowia dla syna.
O łaskę zdrowia i powodzenia w pracy oraz dary Ducha Świętego dla mnie i rodziny.
O błogosławieństwo dla nowo powstającej wspólnoty Żołnierze Chrystusa, o potrzebne zdroje łask, niezłomną wiarę i powszechne nawrócenie w Europie i świecie, za Papieża Emeryta Benedykta XVI i Papieża Franciszka, o święte powołania kapłańskie i zakonne, o czyste serca i maryjność kapłanów, kleru; za kościół prześladowany, o ochronę życia od poczęcia, aż do naturalnej śmierci, za dzieła ewangelizacyjne, za misje, w intencjach mojego serca, dziękczynną za wszystko.
O łaski dla Pawła.
O łaski dla Mariusza.
O łaski dla ks. Wacława w 25-tą rocznicę kapłaństwa.
O łaski dla Gosi.
O niezłomną wiarę dla uczestniczek Żeńskiego Różańca, modlących się publicznie i cyklicznie przy kapliczce MB Passawskiej.
O pokorę i męstwo dla ks. Dominika.
Za siostry zakonne.
O łaski dla siostry Reginy.
O nawrócenie dla Izy, Alka, Sylwii, Claudii, Zuzi, Mikołaja, Kasi, Karolka, Feli, Carlosa, Marka, Agnieszki, Marcela, Gabrysia, Marysi, Abiego, Frani, Magdy, Kuby, Uli, Eweliny.
O łaski dla księdza N.N.
O łaski dla księdza Łukasza B.
O łaski dla księdza Krystiana S.
Za uczestników Golgoty Młodych.
O potrzebne łaski dla ks. Pedro M.
Proszę o łaskę błogosławieństwa w sprawach zawodowych i finansowych. O łaskę uzdrowienia duszy i ciała dla Michała. Proszę o łaskę nawrócenia dla całego mojego domu. Dobry Boże zawierzam ci moje zdrowie przez Ręce i Niepokalane Serce Maryi. Mariusz
Maryjo proszę o wstawiennictwo w potrzebnych łaskach u Pana Boga dla mnie i mojej całej rodziny. Wołam do Ciebie Dobry Boże przez Niepokalane Serce Maryi o łaskę męża, i zdrowia uzdrowienia ze skoków nadciśnienia. Agnieszka.
Proszę o potrzebne łaski, o Ducha Świętego i Twoje prowadzenie Maryjo dla wspólnoty Źródło Łaski z Wrocławia i opiekuna księdza Andrzeja. Agnieszka.
Niepokalana Maryjo, zawierzam Ci nowo powstałą wspólnotę z Oławy. Powierzamy ją Tobie, a przez Ciebie, Ojcu, Synowi i Duchowi Świętemu. Odtąd wyrzekamy się swojej woli, swojego zamysłu, swoich pragnień i
oczekiwań względem Wspólnoty i przyjmujemy Twój plan względem nas. Chcemy go wypełnić, aby Bóg był we wszystkim uwielbiony. Niepokalana Maryjo oddajemy pod Twoją szczególną uwagę odpowiedzialnych wspólnoty, i naszego kapłana opiekuna ks. Janusza.
Niepokalana Maryjo oddajemy Tobie kursy Alpha w których nasza wspólnota jest zaangażowana, Modlitwy za chorych i personel szpitala w Oławie, wieczory uwielbienia, modlitwy wstawiennicze, Wigilie dla ubogich, Kino Alpha, Kawiarenkę Alpha. Maryjo wołamy o więcej młodych ludzi, mężczyzn i zespół uwielbienia wraz ze sprzętem w szeregach naszej wspólnoty. Niepokalana Maryjo prosimy o wylanie Ducha Świętego w naszej wspólnocie, o dary Ducha Świętego, o pięcioraką służbę, o służbę w mocy Ducha Świętego i autorytecie Jezusa Chrystusa. Prosimy naucz nas pragnąć przeprowadzenia dusz do Serca Ojca. Czyń nowe, zmieniaj nas, kształtuj. Amen.
Matko Boża proszę o wstawiennictwo w intencji mojego uzdrowienia i światło dla lekarza.
Matko proszę o zdrowie dla mojego teścia, który jest w stanie ciężkim bez szans na powrót do zdrowia.
Proszę w intencji o nasz nowy dom w Polsce oraz o opiekę i wytrwałość w wierze i modlitwie. Miłość i wzajemne przebaczenie w małżeństwie. Marzena i Marek z dziećmi.
Panie Boże w Trójcy Jedyny dziękuję za wszystkie łaski otrzymane w Starym Roku i proszę o błogosławieństwo Boże na Nowy Roku dla mnie, moich bliskich w domu, rodzinie, przyjaciół, pracy i w parafii oraz opiekę kochanej Matki Bożej. Maria.
W intencji dziękczynnej za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże.
Za zmarłych z naszych rodzin, a w sposób szczególny za Jakuba w 12 rocznicę śmierci.
O zdrowie i potrzebne łaski dla naszych dzieci i wnuków.
O światło Ducha Świętego i potrzebne łaski dla Kuby, Dominiki, Ani.
O potrzebne łaski dla Huberta, Piotra i wszystkich uczestników dzieła MuzykoREKOlecje w parafii św Jakuba.
Proszę o modlitwę za wstawiennictwem Świętej Bożej Rodzicielki, o zdrowy rozwój i szczęśliwe narodziny dziecka Karoliny i Stefana.
W intencji nawrócenia, uzdrowienia i uwolnienia dla Kornelii, Piotra i Pauliny.
Bardzo dziękuję za wszystkie otrzymane dotychczas łaski. Proszę o łaskę nawrócenia i porzucenia nałogów dla pogubionego Łukasza oraz dalszą opiekę kochanej Mateczki Boga.
W intencji Pawła i jego powrotu do zdrowia.
Prośbą o błogosławieństwo dla rodziny w Nowym Roku.
Błagam o zabranie lęków. Bo jestem sama w obcym mieście, na dziwnym noclegu, dostałam bardzo silnego lęku o godz. 22:00 i nie mogę zupełnie spać i bardzo się boję, że coś mi się stanie, i mam objawy somatyczne. Jezu, błagam, zabierz lęk i stres. Jezu ratuj.
Maryjo wyproś łaskę pokoju serca dla mnie, proszę abym nigdy nie czuła się samotnie i przeżywała pustkę. Wyproś dary Ducha Św. szczególnie dar radości i miłości. Proszę o Twoje prowadzenie mnie za rękę każdego dnia i opiekę dla mnie, mojej rodziny i znajomych, a szczególnie Szczepana.
Maryjo pobłogosław każdy mój dzień 2019 r., bądź przy mnie i wspieraj mnie.
Maryjo zajmij się moją relacją z bliskimi mi osobami, zwalcz każdą przeszkodę i wyprostuj ścieżki.
Proszę o zdrowie.
Proszę o spotkanie dobrego męża w tym roku.
O łaskę postu, zjednoczenia z Jezusem, o nawrócenie moje i łaskę uwolnienia z nałogów, które niszczą moje życie.
Jezu, proszę o bezpieczną i bez lęku długą podróż pociągiem. O spotkanie jakichś Bożych ludzi tam, księdza.
W intencji dwutygodniowej Ani, u której jest podejrzenie poważnej choroby, o zdrowie dla niej oraz jej chorego brata. O siły dla ich rodziców potrzebne łaski i błogosławieństwo.
Proszę o zdrowie dla mojej rodziny i spokój na świecie.
O pracę dla syna.
Proszę o pokój dla świata, dla Polski.
Proszę Maryję o dar macierzyństwa, Matko wstaw się w mojej intencji.
Proszę o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i mojej rodziny oraz o szczególną opiekę Matki Bożej dla wszystkich ludzi.
O Maryjo bez grzechu poczęta, uproś u swego Syna łaskę zdrowia dla mojej córki. Módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy. Amen.
Спасибо, Господь, за здоровье, здоровья и тепла для ксендзев из Польши, искренне молюсь.
Za moje relacje i przyjaźń z Kazikiem, by Kazik zakończył chory związek z facetem. Proszę o dobrego, wierzącego męża dla mnie, o dobrą i stałą pracę na etat dla mnie i by moje biuro przyniosło zysk, bym nie musiała go zamykać. Za dusze mojej mamy Anny i Józi, o długie życie i zdrowie dla mojego taty Andrzeja, Madzi, Madzi i Danusi, za ciąże Ani i Ani, Magdy i Ani, za dusze w czyśćcu cierpiące, o nawrócenie i przemianę serca dla muzułmanów, chrześcijan, homoseksualistów i lesbijek oraz każdego człowieka.
Dziękuję za łaski, za 25 lat przeżytych wspólnie w związku małżeńskim z prośbą o dalszą opiekę dla nas i naszych dzieci: Eweliny i Dawida.
Proszę o uzdrowienie mojego serca z ran.
Proszę założenie rodziny w zgodzie z wolą Bożą.
Proszę o modlitwę w intencji udanej operacji dla mojego taty Józefa, która odbędzie się w nadchodzącym tygodniu.
Bardzo proszę o modlitwę za mojego męża, aby wyszedł z długów i znalazł pracę oraz o upragnione potomstwo.
O pozytywne oceny w szkole na I-wsze półrocze córki Mai.
O wiarę.
Proszę o łaskę nawrócenia dla Jakuba i Maćka.
Proszę o uzdrowienie ciała duszy serca i psychiki i rozwiązanie wszystkich trudnych spraw w rodzinie.
Proszę o szczęśliwą podróż dla syna.
Matkę Bożą Niepokalaną proszę o cud uzdrowienia z raka dla Maksa i o powrót Małgosi do Kościoła.
Proszę o modlitwę za Laurę i Kamilę o łaskę żywej wiary.
O łaskę uzdrowienia dla Janiny i Krzysztofa oraz o łaskę macierzyństwa dla Zofii.
O łaskę uzdrowienia dla Maksa i Frania .
O miłość jedność wybaczenie i pokój w rodzinie.
W intencji Laury o łaskę mądrości Bożej w codziennych sprawach.
W intencjach Marioli i Krzysztofa, którzy jutro biorą ślub.
Maryjo, dziękuję Ci za wszystkie łaski, za zdrowie, za bliskich mi ludzi, za to jak kierujesz moim życiem. Przepraszam za moje złe myśli, czasem za niedowiarstwo czy kryzysy. Bardzo Cię proszę o siłę do codziennych obowiązków, o pomoc w sprawach finansowych, o pokój w sercu, nie zamartwianie się oraz o miłość, do życia, do ludzi, a jeśli taka Twoja wola, również do mężczyzny. Maryjo, bardzo chciałabym stworzyć piękną, wartościową rodzinę. Proszę pomóż mi odczytać wolę Pana Boga.
O łaskę wiary dla moich dzieci i wnuków oraz o nawrócenie dla męża
O łaskę zdrowia i powodzenia w pracy oraz dary Ducha Świętego dla mnie i rodziny.
O przemianę serca dla syna Adama, o łaskę nawrócenia dla rodziny S. Dziękuję za łaskę trzeźwości i proszę o wytrwanie w trzeźwości dla Andrzeja i Krzyśka.
O uzdrowienie mamy z choroby liszaja płaskiego.
O znalezienie dobrego męża dla Moniki
O błogosławieństwo Boże dla rodziny T.
Proszę o modlitwę za Krystiana o dar uzdrowienia z nowotworu.
O czyste serce i intencje dla mojego męża Bogusława, o miłość i zgodę w naszym małżeństwie. Monika
Proszę o modlitwę w intencji przemiany i uwolnienia z nałogu alkoholowego dla męża Adama.
W intencji Doroty W. i jej rodziny o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla nich, aby dobry Bóg z tej sytuacji wyprowadził dobro dla nich. Za moją rodzinę, moich dobroczyńców, moją Wspólnotę, wszystkie Wspólnoty modlitewne i formacyjne, moich znajomych, przyjaciół, szczególnie moich nieprzyjaciół i osoby mi nieprzychylne, wszystkie osoby konsekrowane, wszystkie dusze czyśćcowe, wszystkich biednych, samotnych, opuszczonych, cierpiących, zwiedzionych, zniewolonych.
Za szczęśliwy przebieg operacji przeszczepu nerki dla Miry i Mariana.
O uzdrowienie Marysi.
Proszę cię Mamusiu, abym utrzymała się długo w nowej pracy. Proszę Cię o wsparcie oraz abym została uwolniona od wszelkich nałogów i innych złych rzeczy. Mamusiu prowadź mnie cały czas do swego Syna, abym została zbawiona.
Proszę o nawrócenie grzeszników i powrót Polaków do wiary.
W intencjach Panu Bogu wiadomych, za moją rodzinę.
Za duszę zmarłej 18-letniej Sary Jabłońskiej. Rok temu popełniła samobójstwo. Jezu okaż jej swoje miłosierdzie i przyjmij ją do grona zbawionych.
Proszę Cię Jezu Chryste o powrót mojego brata Zbyszka do zdrowia. Spraw by lekarze znaleźli przyczynę jego choroby i dolegliwości i ją usunęli. Proszę o dobrych lekarzy dla mego brata i o światło Ducha Świętego dla nich proszę.
Proszę o nawrócenie mojej żony Moniki i o uwolnienie mojej córki Jesicy od homoseksualizmu. Proszę o rodzinę dla mojej córki Jesicy, o męża i dzieci i o dalsze pokolenia.
Proszę o zdrowie i długie życie dla mojej matki Marii i ojczyma Konrada. Niech Bóg nam Błogosławi, naszej całej rodzinie i obdarzy łaskami.
Dziękuję Ci Boże za rodzinę, za życie za smutki, radości, za wszystko. Dziękujemy, że jesteś. Dziękujemy Ci Matuchno Boża. Dziękujemy Jezu. Kochamy Was.
Za nasze rodziny o łaskę wiary.
Dziękuję Boże za wszystko i proszę o dalszą opiekę i łaski mi potrzebne.
W intencji Bogu wiadomej i za dusze w czyśćcu cierpiące.
O zdrowie dla Ani.
W intencji zerwania z życiem w ciągłym grzechu mojej córki i jej męża (są po rozwodzie i żyją w nowych związkach).
W intencji rozwiązania ogromnie trudnych spraw rodzinnych i finansowych Renaty i jej mamy Janiny.
Proszę o łaskę nawrócenia dla Krzysztofa, Andrzeja, Marzeny, Reli. O uzdrowienie z guza mózgu dla Małgorzaty.
Proszę o wypełnienie się woli Bożej w moim życiu i abym umiała to przyjąć z miłością i wiarą.
Za naszą rodzinę o błogosławieństwo Boże.
Aby o.Augustyn odprawił Eucharystię w EWTN.
O moje pojednanie z przyjacielem.
Jezu, proszę o uleczenie z lęków i z przyczyn tych lęków. Proszę o uzdrowienie kręgosłupa. O łaskę zaufania Bogu.
Bardzo proszę o modlitwę za zdrowie moich rodziców, Jordana i Barbary.
O błogosławieństwo Boże dla moich dzieci.
O błogosławieństwo Boże dla całej mojej rodziny.
O szczęśliwą operację dla Grzegorza.
O nawrócenie mojej córki Dagmary.
Mamo dziękuję za światło dla lekarza, który mnie leczy, proszę Cię o łaskę uzdrowienia z tej strasznej choroby.
Panie Ty wiesz.
Za moje małżeństwo i nasze dzieci, za małżeństwo Aldony i Tomasza i ich dzieci, za małżeństwo Marcina i Małgosia, o uzdrowienie Marcina z nałogów. O uzdrowienie mojego serca ,o rozpalenie go miłością i przemianę myśli i pokorę. O zdrowie dla Cecylii i Hani.
Proszę o opiekę nad rodziną mojej córki Justynko.
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Kingi z grzechu ciężkiego, nieczystości, o nawrócenie Jacka z grzechu pijaństwa, o zdrowie i opiekę dla księdza Proboszcza, księży Wikariuszy, księdza Kapelana, ks. Marcina, ks. Marka, ks. Wojciecha, o. Andrzeja OP, o. Grzegorza OP, o. Juliana OP, ks. Leszka. Proszę za dusze w czyśćcu cierpiące oraz w intencji pokoju na świecie i w intencji Polski.
O nawrócenie i uwolnienie z nałogu alkoholowego mego brata Rafała.
Matko Boża proszę opiekuj się Darią, Wojtkiem i ich poczętym dzieciątkiem.
O rozeznanie duchowe i zawodowe oraz uzdrowienie relacji małżeńskich i dalsze prowadzenie przez Ducha Świętego i Niepokalaną do Jezusa i Ojca Niebieskiego dla Beaty.
Proszę o modlitwę za Laurę i Kamila, o łaskę żywej wiary, ukończenie szczęśliwe semestru, roku, szkoły, matury.
Proszę o modlitwę, o dar dobrej uczciwej pracy oraz dobrego męża.
Proszę o uzdrowienie danej osoby, która jest w ciężkim stanie w szpitalu.
O uzdrowienie dla Renaty.
Proszę we wszystkich moich intencjach.
O Bożą opiekę nad schroniskiem Br. Alberta dla kobiet, o potrzebne łaski dla Kierowniczki.
O potrzebne siły fizyczne dla ks. Jana.
O dar zdrowia dla ks. Piotra.
O dar Bożej mądrości dla Krzysztofa i wyzwolenie z nałogu nikotynowego dla niego.
O właściwy przebieg rehabilitacji Haliny i Bożeny.
O potrzebne łaski dla Teresy.
O znalezienie pracy dla Witolda.
O odnalezienie przez Małgorzatę dobrego pretendenta do jej ręki.
O dar macierzyństwa dla Agnieszki.
O właściwy przebieg rehabilitacji Pawła i uwolnienie go z nałogu nikotynowego dla niego.
O uwolnienie Karoliny z nałogu nikotynowego.
O znalezienie przez Tomasza odpowiedniej kandydatki na żonę.
Proszę o szczęśliwy Nowy Rok dla Elżbiety i Kurta.
Błagam o uzdrowienie duszy i ciała (serce) wg. woli Boga. Uwolnienie od nałogu palenia. Za córkę Paulinę, aby doświadczyła w miłości i miłosierdziu, że Bóg istnieje i kocha, aby dał się jej odnaleźć i uzdrowił jej duszę i rany. Za tatę Lucjana, brata Eugeniusza z żoną Bożeną, bratanka Marcina o pełne nawrócenie i pojednanie z Bogiem, o wiarę.
Za dzieci w łonach matek, których życie jest zagrożone, za Winnicę Racheli na świecie i w Szczecinie. Za brata Jacka o wierność Bogu przez Maryję, aż do spotkania się z Nim. Za wszystkie dusze w czyśćcu i te, które wzywane są w każdej kolejnej chwili o łaskę nieba.
Proszę przemianę serc i czyste sumienie dla polityków i europosłów.
Proszę o uzdrowienie ciała duszy serca i psychiki dla Julki, Jasia, Kasi i Moniki, o opiekę Matki Najświętszej i błogosławieństwo Boże dla nich.
O wysłuchanie moich modlitw.
W intencjach Bogu wiadomych.
O szczęśliwy Nowy Rok dla Elżbiety i Kurta.
O błogosławieństwo Boże dla moich dzieci.
W intencjach mojego serca.
Proszę Cię Jezu ukochany o błogosławieństwo i światło dla kapłanów, u których będę się spowiadać w życiu.
W intencjach wiadomych Bogu.
O zdrowie i potrzebne łaski dla Krystyny, oraz całej rodziny.
Za nasze rodziny o łaski wiary.
O wysłuchanie moich modlitw.
W intencjach Bogu wiadomych.
Proszę o łaski Boże dla synów i zdrowie ciężko chorych i mojej rodziny.
W intencjach Bogu wiadomych.
O szczęśliwy Nowy Rok dla Elżbiety i Kurta.
W moich intencjach, w których codziennie się modlę.
O wyjście z uzależnienia narkotykowego i alkoholizmu dla Adama, młodego człowieka.

W każdy poniedziałek napływające do nas przez ostatnie siedem dni intencje są zbierane. Każdego tygodnia we Wrocławiu na Ostrowie Tumskim w powierzonych przez naszych Widzów prośbach i podziękowaniach odprawiana jest Msza św. Ponadto we wszystkich tych intencjach modlą się wrocławskie Karmelitanki.W jaki sposób Państwa intencje zanosimy Panu Bogu? Prześlij nam intencję, pomodlimy się za Ciebie [FORMULARZ]

Również podczas modlitwy wiernych w trakcie codziennej Mszy św. w kaplicy św. Maksymiliana o godzinie 7.00 stałym wezwaniem jest modlitwa we wszystkich intencjach Widzów naszej Telewizji.

Także my, Zespół EWTN, chcemy włączyć się w tą modlitewną sztafetę. Podczas codziennej modlitwy Anioł Pański polecamy Państwa sprawy Panu Bogu. W najbliższych dniach w godzinach wieczornych i nocnych wszystkie przesłane przez naszych Widzów prośby i podziękowania będziemy emitować na specjalnym telewizyjnych pasku w godzinach 20.45-6.50 w trakcie transmisji adoracji z kaplicy Gwiazdy Niepokalanej z Niepokalanowa.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.