O nas

EWTN POLSKA to nowy projekt na polskim rynku medialnym. Jesteśmy oddziałem amerykańskiej  stacji Eternal Word Television Network (EWTN), największej na świecie religijnej sieci medialnej z siedzibą w Irondale w stanie  Alabama, USA.
20 października 2018 r. w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmów Niepokalanów we Wrocławiu uroczystej inauguracji polskiego Oddziału dokonał Michael Warsaw – Prezes Zarządu i dyrektor wykonawczy EWTN wraz z arcybiskupem seniorem archidiecezji wrocławskiej Marianem Gołębiewskim.

 

W Polsce chcemy pokazać to co święte i piękne w Kościele. Inspirują nas osoby i dzieła św. Maksymiliana Kolbego, św. Jana Pawła II, św. Faustyny, bł. ks. Jerzego Popiełuszki, sług Bożych kard. Stefana Wyszyńskiego i ks. Franciszka Blachnickiego, a Jasna Góra, Niepokalanów, Łagiewniki, warszawski Żoliborz to miejsca, z którymi się identyfikujemy.

ZOBACZ NEWSA Z OTWARCIA POLSKIEGO ODDZIAŁU

Zespół EWTN Polska tworzą osoby świeckie i duszpasterze. W większości wraz z rodzinami należymy do wrocławskich katolickich wspólnot. Wśród nas są informatycy, dziennikarze, teolodzy, kapłani, a także dyrygent orkiestry symfonicznej.

POMÓDL SIĘ ZA NAS!